Urządzenia na plac zabaw – sprawdźmy ofertę firmy Dr Spil!

Plac zabaw obecnie można znaleźć w każdej szkole, przedszkolu oraz na każdym osiedlu. Jest to miejsce, które kochają dorośli i dzieci. Jednak należy pamiętać, że urządzenia na plac zabaw podlegają restrykcyjnym normom bezpieczeństwa. Firma SPIL – http://spil.pl/urzadzenia-na-plac-zabaw/ – projektuje place zabaw od 2003. Obecnie cieszy się mocną i ugruntowaną pozycją na rynku. Co ma w swojej ofercie?

Tematyczne urządzenia na plac zabaw

Firma oferuje tematyczne urządzenia na plac zabaw. SPIL umożliwia stworzenie placu zabaw w konkretnym klimacie. Klient ma do wyboru kilkanaście serii utrzymanych w ciekawych dla dzieci klimatach, takich jak m.in. Słoneczna, Drzewa, Fantazja, Kosmos, Kolorowy ogród, Orient, Klasyczne, Dżungla, Sport. Można więc stworzyć coś wyjątkowego.

Integracyjne place zabaw

Firmy SPIL obok tradycyjnych placów zabaw ma w swojej ofercie także place integracyjne. Podstawą są urządzenia na plac zabaw dostosowane do dzieci zdrowych i niepełnosprawnych. Takie rozwiązania sprawdzą się w placówkach integracyjnych, ale także w społecznościach, w których żyją dzieci z ograniczeniami ruchowymi. To szansa dla dzieci na rozwój, naukę współpracy i tolerancji.

Spersonalizowane projekty

Na stronie internetowej firmy można znaleźć narzędzie nazwane konfiguratorem. Umożliwia ono stworzenie wyjątkowego, niepowtarzalnego projektu placu zabaw. Dzięki tej opcji możemy dobrać odpowiednie do naszych oczekiwań urządzenia na plac zabaw, tematykę itp. Jest to ogromny krok w kierunku klienta.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Najważniejsze na koniec. Firma SPIL zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo. Produkty oferowane przez firmę posiadają certyfikat certyfikat PN-EN 1176:2008, który poświadcza, że produkty spełniają wymagania Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa. To chyba największy atut, bo nie ma nic cenniejszego niż zdrowie i bezpieczeństwo.

Firma SPIL świadczy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia placów zabaw. Swoją pozycję ugruntowała wieloma latami doświadczenie oraz wysoką jakością produkowanych urządzeń i świadczonych usług.